Garanti

Gizilinci.com web sitesindeki tüm ürünler GİZİL İNCİ garantisi altındadır.

Gizilinci.com ’da satışa sunulan tüm mücevher takılar GİZİL İNCİ GARANTİ SERTİFİKASI ile birlikte satışa sunulmaktadır;

  1. Bu sertifikaya sahip olan kişi “Mücevher Kullanım Talimatları” belirtilen kullanım koşullarını okuduğunu kabul eder.
  2. Bu sertifikanın geçerlilik kazanması için üzerinde mağaza kaşesi ve yetkili personelin imzasının bulunması gereklidir.
  3. Ürün üzerinde bakım, onarım, karartma, cila, boy ölçüsü vb. işlemler yaptırılması için ürünün Gizil İnci Kuyumculuk merkezine götürülmesi gerekmektedir. Gizil İnci uzman ekibi haricinde yapılacak işlemler ürünü garanti kapsamının dışına çıkartacak olup; bu tür işlemlerden doğabilecek istenmeyen durumlardan Gizil İnci sorumlu değildir.
  4. Ürün üzerinde ölçülendirme (küçültme veya büyütme) işlemi yapıldığı takdirde, üründe yaşanabilecek sorunlar ürünün garanti kapsamı dışında kalmasına sebep olur. Bu durumdan Gizil İnci sorumlu değildir.
  5. Tüketici kaynaklı oluşabilecek her türlü hasar, kullanım hatası ve kullanım talimatında belirtilen kurallara uyulmaması sonucu ürüne gelebilecek zararlar ürünün garanti kapsamı dışında kalmasına sebep olur.
  6. İncili, fantezi vb. ürünlerde, tüketici kaynaklı oluşacak inci kayıplarında yeni incilerin ücretinin karşılanması müşterinin sorumluluğundadır.
  7. Garanti kapsamından ve ürün bakımı hizmetlerinden yararlanabilmesi durumu ürün faturası ve garanti sertifikasının ibrazı ile mümkündür.
  8. Fatura ve garanti sertifikasına sahip Gizil İnci ürünü, kullanım kaynaklı olmadığı tespit edilen durumlarda fatura tarihinden itibaren 2 (iki) yıl süre ile Gizil İnci garantisi altındadır.
  9. Gizilinci.com’ da geçerli olan kampanya, fiyatlandırma ve avantajlar, mağazadan farklı olabilir.
  10. GİZİL İNCİ KUYUMCULUK SAN. VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. yukarıda belirtilen maddeler hakkında önceden bildirmeksizin değişiklik ve düzeltme yapma hakkına sahiptir.

Bu konulardaki her türlü soru ve sorununuz için müşteri ilişkileri iletişim formu’nu kullanarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.