Kategoriler
Sepetim

1500 TL ve üzeri alışverişlerinizde sepette 100 TL indirim sizleri bekliyor

×

Gizil Hakkında

Altın ve İncili Mücevher sektörünün lider  firmalarından Gizil Kuyumculuk, 30 yıllık bilgi ve tecrübe ile halen İSTANBUL KUYUMCULAR ODASI başkanı olan Mustafa ATAYIK tarafından merkezi İstanbul‘ da kuruldu.

Tasarımlarında yeniliğe ve estetiğe önem vererek, kaliteden ödün vermeden “Takı”yı  bir Mücevher haline getirmeyi başaran “Gizil ” , bugün Türk ekonomisine ciddi ihracat katkısı ile uluslararası arenada da adını duyurmayı başarmıştır.


Ürünlerin tamamı kendi  fabrikasında üretilmekte olup, tüm Türkiye ve Dünyanın çeşitli noktalarına ihraç edilmektedir. Ürün yelpazesinde Altın küpe, kolye, yüzük ve setler yer almaktadır.  Gizil Kuyumculuk , "ARGE" bölümünde hemen her gün yeni tasarımlar geliştirmekte ve zamanın ruhuna uygun tasarımlar üretmektedir.

Bu prensipler doğrultusunda tercih edilen bir Marka olan “GİZİL” ,bir çok satış noktaları ve Kapalıçarşı’da ki perakende mağazasında müşterilerini ağırlamakta ve taleplerine hızlı çözüm sağlamaktadır.

Fiili varlığını dijital ortama da uyarlayarak Gizilinci.com online alışveriş sitesini kurmuş olan ve müşterilerine günün her saati alışveriş yapabilmeleri için çalışmalarına hız kesmeden devam eden Gizil Kuyumculuk, altın inci takı aksesuarına getirdiği yenilikleri hız kesmeden devam ettirmektedir.


Gizil İnci Linkedin Kurumsal Sayfa

Mehmet Atayık Linkedin

Gezinme deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikasını incelemek için lütfen burayı tıklayınız..