Hakkımızda

 Altın ve incili mücevher sektörünün lider firmalarından Gizil İnci Kuyumculuk, 30 yıllık bilgi ve tecrübe ile halen İSTANBUL KUYUMCULAR ODASI başkanı olan Mustafa ATAYIK tarafından merkezi İstanbul’da kuruldu.

Altın inci takı tasarımlarında yeniliğe ve estetiğe önem vererek, kaliteden ödün vermeden “inci”yi bir Mücevher haline getirmeyi başaran Gizil İnci, bugün Türk ekonomisine ciddi ihracat katkısı ile uluslararası arenada da adını duyurmayı başarmıştır.

Ürünlerin tamamı kendi fabrikasında üretilmekte olup; tüm Türkiye’ye ve dünyanın çeşitli noktalarına ihraç edilmektedir. Ürün yelpazesinde Altın inci küpe, altın inci kolye, altın inci yüzük, inci düğün setleri ve inci mini setler yer almaktadır. Gizil İnci, “AR-GE” bölümünde hemen her gün yeni tasarımlar geliştirmekte ve zamanın ruhuna uygun tasarımlar üretmektedir.

 Bu prensipler doğrultusunda tercih edilen bir marka olan “GİZİL İNCİ” bir çok satış noktaları ve İstanbul Kapalıçarşı’daki perakende mağazasında müşterilerini ağırlamakta ve taleplerine hızlı çözüm sağlamaktadır. 

Fiili varlığını dijital ortama da uyarlayarak Gizilinci.com online alışveriş sitesini kurmuş olan ve müşterilerine günün her saati alışveriş yapabilmeleri için çalışmalarına hız kesmeden devam eden Gizil İnci Kuyumculuk, altın inci takı aksesuarına getirdiği yenilikleri hız kesmeden devam ettirmektedir.