Kategoriler
Sepetim

1500 TL ve üzeri alışverişlerinizde sepette 100 TL indirim sizleri bekliyor

×

Mini Set

Model Kodu: cms1413m
Pearly Mini Set; inci zarifliğinin, sonsuz aşkın, süsün ve ihtişamın göstergesi olarak inci ve altın ile muhteşem bir uyum içinde parıldayacak. 14 Ayar altından oluşan set, kolye, küpe ve yüzük ile birbirini tamamlamaktadır. Seti, ister set olarak, ister ayrı ayrı alabilirsiniz. Zincir istiyorum ve ..
₺6.875,00
Model Kodu: cms1410
Gizil Mini Set 14 Ayar altın ile inci şıklığının oluşturduğu en ince el işçiliği ile tasarlandı. Her yaştan kadının kullanabileceği Zincirli Setlerimiz, hem özel gecelerinize hem de gündelik yaşantınızda uyumla kullanabilmeniz için tasarlanmıştır. Eşsiz bir hediye olan Zincirli Setimiz hem şık hem s..
₺7.425,00
Model Kodu: cms1216m
Gizil Mini Set 14 Ayar altın ile inci şıklığının oluşturduğu en ince el işçiliği ile tasarlandı. Her yaştan kadının kullanabileceği Zincirli Setlerimiz, hem özel gecelerinize hem de gündelik yaşantınızda uyumla kullanabilmeniz için tasarlanmıştır. Eşsiz bir hediye olan Zincirli Setimiz hem şık hem s..
₺7.260,00
Model Kodu: cms0710m
Nazar koleksiyonundan Blois Mini Set, 14 Ayar altından oluşmakta ve kolye, küpe ve yüzük ile birbirini tamamlamaktadır. Setimizi şık ve spor olarak kullanabilirsiniz. Kendi tarzınızı oluşturabilecek seçenekler ile sizlere en trend ürünleri sunuyoruz. Sevdikleriniz için çok değerli bir hediye olan se..
₺5.500,00
Model Kodu: cms1104
Genius Mini Set, 14 Ayar altından oluşmakta ve kolye, küpe ve yüzük ile birbirini tamamlamaktadır.  Zincir istiyorum ve ya istemiyorum seçeneği ile ihtiyacınıza göre zinciri dahil edip, çıkarabilirsiniz. Setimizi şık ve spor olarak kullanabilirsiniz. Kendi tarzınızı oluşturabilecek seçenekler ile si..
₺8.250,00
Model Kodu: cms1301
Gioia Mini Set, 14 Ayar altından oluşmakta ve kolye, küpe ve yüzük ile birbirini tamamlamaktadır. Setimizi şık ve spor olarak kullanabilirsiniz. Kendi tarzınızı oluşturabilecek seçenekler ile sizlere en trend ürünleri sunuyoruz. Sevdikleriniz için çok değerli bir hediye olan setimiz, şık ve zarif ku..
₺6.875,00
Model Kodu: cms0704m
Grasse Mini Set; 14 Ayar altından oluşan set, kolye, küpe ve yüzük ile birbirini tamamlamaktadır. Seti, ister set olarak, ister ayrı ayrı alabilirsiniz. Setimizi şık ve spor olarak kullanabilirsiniz. Kendi tarzınızı oluşturabilecek seçenekler ile sizlere en trend ürünleri sunuyoruz. Sevdikleriniz iç..
₺5.500,00
Model Kodu: 075913m
Piu Mini Set 14 Ayar altın ile inci şıklığının oluşturduğu en ince el işçiliği ile tasarlandı. Her yaştan kadının kullanabileceği Mini Setlerimiz, hem özel gecelerinize hem de gündelik yaşantınızda uyumla kullanabilmeniz için tasarlanmıştır. Eşsiz bir hediye olan Mini Setimiz hem şık hem spor bir ta..
₺7.150,00
Model Kodu: cms0504m
Sembol koleksiyonumuzun, yıldız sembollü STELLA MİA; gökyüzü sonsuzluğunun, sonsuz aşkın, süsün ve ihtişamın göstergesi olarak inci ve altın ile muhteşem bir uyum içinde parıldayacak. 14 Ayar altından oluşan set, kolye, küpe ve yüzük ile birbirini tamamlamaktadır. Seti, ister set olarak, ister ayrı ..
₺6.050,00
Model Kodu: cms0507m
Sembol koleksiyonumuzun, melek sembollü ANGELA SET; melek saflığının, sonsuzluğunun, sonsuz aşkın, süsün ve ihtişamın göstergesi olarak inci ve altın ile muhteşem bir uyum içinde parıldayacak. 14 Ayar altından oluşan set, kolye, küpe ve yüzük ile birbirini tamamlamaktadır. Seti, ister set olarak, is..
₺5.885,00
Model Kodu: cms0901m
Angers Mini Set, 14 Ayar altından oluşmakta ve kolye, küpe ve yüzük ile birbirini tamamlamaktadır. Setimizi şık ve spor olarak kullanabilirsiniz. Kendi tarzınızı oluşturabilecek seçenekler ile sizlere en trend ürünleri sunuyoruz. Sevdikleriniz için çok değerli bir hediye olan setimiz, şık ve zarif k..
₺6.600,00
Model Kodu: cms0904m
Annecy Mini Set, 14 Ayar altından oluşmakta ve kolye, küpe ve yüzük ile birbirini tamamlamaktadır. Setimizi şık ve spor olarak kullanabilirsiniz. Kendi tarzınızı oluşturabilecek seçenekler ile sizlere en trend ürünleri sunuyoruz. Sevdikleriniz için çok değerli bir hediye olan setimiz, şık ve zarif k..
₺5.775,00
Model Kodu: cms0707m
Nazar koleksiyonundan Arles Mini Set, 14 Ayar altından oluşmakta ve kolye, küpe ve yüzük ile birbirini tamamlamaktadır. Setimizi şık ve spor olarak kullanabilirsiniz. Kendi tarzınızı oluşturabilecek seçenekler ile sizlere en trend ürünleri sunuyoruz. Sevdikleriniz için çok değerli bir hediye olan se..
₺5.500,00
Model Kodu: cms0610m
Fatma nın  eli yüzyıllardır sahiplerine şans getirdiğine ve onlara sabır ve sadakat erdemleri verdiğine inanılan bir tılsım haline gelir. El simgesi İslam’a göre en kutsal 2 kadın olan Hz. Fatıma ve Hz. Meryem’in sembolüdür. İnanışa göre Hz. Meryem İsa Mesih’i doğuracağı sırada tuttuğu dal bir el şe..
₺5.500,00
Model Kodu: cms0510m
Sembol koleksiyonumuzun, kalp sembollü Juliette mini set; sonsuz aşkın, sevginin, süsün ve ihtişamın göstergesi olarak inci ve altın ile muhteşem bir uyum içinde parıldayacak. 14 Ayar altından oluşan set, kolye, küpe ve yüzük ile birbirini tamamlamaktadır. Seti, ister set olarak, ister ayrı ayrı ala..
₺5.775,00
Model Kodu: cms0701m
Tropez Mini Set; 14 Ayar altından oluşan set, kolye, küpe ve yüzük ile birbirini tamamlamaktadır. Seti, ister set olarak, ister ayrı ayrı alabilirsiniz. Setimizi şık ve spor olarak kullanabilirsiniz. Kendi tarzınızı oluşturabilecek seçenekler ile sizlere en trend ürünleri sunuyoruz. Sevdikleriniz iç..
₺5.500,00
Model Kodu: cms0801m
Versay Mini Set, 14 Ayar altından oluşmakta ve kolye, küpe ve yüzük ile birbirini tamamlamaktadır. Setimizi şık ve spor olarak kullanabilirsiniz. Kendi tarzınızı oluşturabilecek seçenekler ile sizlere en trend ürünleri sunuyoruz. Sevdikleriniz için çok değerli bir hediye olan setimiz, şık ve zarif k..
₺4.400,00
Model Kodu: cms0501m
Sembol koleksiyonumuzun, fil sembolü ALFİERE ; gücün, sonsuz aşkın, süsün ve ihtişamın göstergesi olarak inci ve altın ile muhteşem bir uyum içinde parıldayacak. 14 Ayar altından oluşan set, kolye, küpe ve yüzük ile birbirini tamamlamaktadır. Seti, ister set olarak, ister ayrı ayrı alabilirsiniz. Se..
₺7.700,00
Model Kodu: cms0601m
Eski insanların inanışlarının çoğunda deniz bereketi temsil eder ve balık ise şans ve kısmet bolluğunu temsil eder. Eski Roma’da balık kutsal kabul edilirdi. Afrodit, yeraltı dünyasının bekçisi Tifon’dan kaçmak için kendisini balığa dönüştürür. Deniz koleksiyonumuzun, balık sembollü Di Mare mini set..
₺5.000,00
Model Kodu: cms0604m
Kelebek genellikle mutluluk, romantizm, huzur gibi duyguların yeniden hayata geçirilmesi, saf bir sevgi taşımaktadır. Kadınların özellikle  kelebek takı modellerini seçmelerinin nedenlerinden bir tanesi de zarif görüntü sunmasıdır. Mitolojide popüler bir simgedir. Doğa koleksiyonumuzun, kelebek semb..
₺9.460,00
Model Kodu: cms0807m
Toulon Mini Set, 14 Ayar altından oluşmakta ve kolye, küpe ve yüzük ile birbirini tamamlamaktadır. Setimizi şık ve spor olarak kullanabilirsiniz. Kendi tarzınızı oluşturabilecek seçenekler ile sizlere en trend ürünleri sunuyoruz. Sevdikleriniz için çok değerli bir hediye olan setimiz, şık ve zarif k..
₺5.225,00
Model Kodu: 075910m
Gizil Mini Set 14 Ayar altın ile inci şıklığının oluşturduğu en ince el işçiliği ile tasarlandı. Her yaştan kadının kullanabileceği Zincirli Setlerimiz, hem özel gecelerinize hem de gündelik yaşantınızda uyumla kullanabilmeniz için tasarlanmıştır. Eşsiz bir hediye olan Zincirli Setimiz hem şık hem s..
₺7.150,00
Model Kodu: cms0804m
Rouen Mini Set, 14 Ayar altından oluşmakta ve kolye, küpe ve yüzük ile birbirini tamamlamaktadır. Setimizi şık ve spor olarak kullanabilirsiniz. Kendi tarzınızı oluşturabilecek seçenekler ile sizlere en trend ürünleri sunuyoruz. Sevdikleriniz için çok değerli bir hediye olan setimiz, şık ve zarif ku..
₺5.775,00
Model Kodu: cms0316m
Sonsuzluk koleksiyonumuz; bağlılığın, sonsuz aşkın, süsün ve ihtişamın göstergesi olarak İnci ile muhteşem bir uyum içinde parıldayacak. 14 Ayar altın setimiz, kolye, küpe ve yüzük ile tasarlanmıştır. Setimizi ister şık ve spor olarak kullanabilirsiniz. Kendi tarzınızı oluşturabilecek seçenekler ile..
₺6.050,00
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 51 (3 Sayfa)
Gezinme deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikasını incelemek için lütfen burayı tıklayınız..