İstiridyenin yaşamından bir parça olan inci, değerli ve nadir oluşu ile maddi değil aksine manevi bir mücevherdir. Latince’de kelime anlamı “eşsiz” anlamına gelen inci, tarih boyunca yoğun ilgi görmüştür. İnci mücevher modelleri zamansız, şık ve zarif görünümü ile her kıyafete kolaylıkla uyum sağlayabilirler.

Her daim kadınların ilgi odağı olan inci mücevherler, kadınların zarif görünümlerinin yol arkadaşıdır.

Sevdiklerinize Gerçek İnci Hediye Edin!

Sevdikleriniz için hediye seçimi yaparken değerli ve manevi anlamı olan bir parça isterseniz, Gizil İnci koleksiyonu tam da sizin için. Anlamlı ve özel bir sevgililer günü hediyesi, anneler günü hediyesi, kadınlar günü hediyesi ya da doğum günü hediyesi gibi birçok özel günde tercih edebilirsiniz.

İstiridyenin cinsine, suyun içerdiği tuz niteliğine, suyun derinliğine ve ısı derecesine göre inci renkleri değişiklik göstermektedir. Genellikle beyaz, fildişi, pembe ya da açık gül renginde bulunan inciler arasında en nadir olanı siyah incidir. Gizil İnci Mücevher koleksiyonunda bulunan siyah inci kolye, siyah inci küpe siyah inci gerdanlık gibi modelleri inceleyebilirsiniz. Az bulunması ile daha da değerli olan siyah inci ister kendiniz için ister sevdiklerinize hediye etmek için oldukça şık bir tercihtir.

Gizilinci.com’da sizleri bekleyen inci mücevher modelleri ister spor ister klasik tüm stiller için uygun birçok modele sahiptir. Günlük kullanımda tercih edebileceğiniz zarif kolye modelleriinci yüzük modelleri ya da inci bileklik modellerinin yanı sıra özel günlerde kullanabileceğiniz inci setler de özenle tasarlanmıştır.

Kadınların tercihlerine yönelik olarak ister inci rengi ister altın renginde birçok farklı model gizilinci.com’da sizleri bekliyor. Şık tasarım anlayışı, estetik duruşu ve güzelliğiyle dikkatleri üzerine çeken inci mücevher modelleri, kadınların işyerinde ve özel davetlerde kendilerini daha zarif hissedebilmelerini sağlıyor. Zarifliğin ve sadeliğin sembolü olan inci mücevher modelleri ışıltılı duruşuyla göz dolduruyor ve özel kombinler oluşturabilmeyi büyük bir keyif haline getiriyor.

Gizilinci.com’dan birbirinden şık inci kolye, inci küpe, inci bileklik, inci yüzük ya da inci gerdanlık modelini hemen inceleyebilirsiniz.